1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. boriseto
 2. boriseto
  Испрати

  Мојот десктоп

  Да. KdeNeon OS конкретно.
  Мислење од: boriseto, 21 Февруари 2020 во 12:06 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 3. boriseto
 4. boriseto
 5. boriseto
 6. boriseto
 7. boriseto
  [ATTACH]
  Мислење од: boriseto, 19 Февруари 2020 во 14:13 Во форумот: Мобилни телефони
 8. boriseto
 9. boriseto
  Не се салам
  Мислење од: boriseto, 19 Февруари 2020 во 10:59 Во форумот: Мобилни телефони
 10. boriseto
 11. boriseto
 12. boriseto
 13. boriseto
 14. boriseto
 15. boriseto
 16. boriseto
 17. boriseto
 18. boriseto
 19. boriseto
 20. boriseto