1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Xenor
 2. Xenor
 3. Xenor
 4. Xenor
 5. Xenor
 6. Xenor
 7. Xenor
 8. Xenor
 9. Xenor
  a mora li vo wordpress?
  Мислење од: Xenor, 18 ноември 2011 Во форумот: HTML, CSS, JavaScript, XML базирани
 10. Xenor
 11. Xenor
  Испрати

  PHP Select

  So onchange="this.form.submit();" napraviv.
  Мислење од: Xenor, 18 Август 2011 Во форумот: PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)
 12. Xenor
 13. Xenor
 14. Xenor
 15. Xenor
 16. Xenor
  Испрати

  PHP прашање

  so DIRECTORY_SEPARATOR.
  Мислење од: Xenor, 5 Август 2011 Во форумот: PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)
 17. Xenor
  Испрати

  PHP прашање

  Ah ne koristam asp.net, ali najdov nacin za da go resam ova .
  Мислење од: Xenor, 4 Август 2011 Во форумот: PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)
 18. Xenor
 19. Xenor
 20. Xenor