1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Riste19
  Испрати

  Aliexpress

  Јас секоја ден добивам по 2-3 ствари. :cool:
  Мислење од: Riste19, 21 Февруари 2020 во 22:46 Во форумот: Генерална дискусија
 2. Riste19
 3. Riste19
 4. Riste19
  ^ Или едноставно направи го ова [MEDIA]
  Мислење од: Riste19, 5 Февруари 2020 Во форумот: Oстанато
 5. Riste19
  Испрати

  Aliexpress

  ДДВ-то останува на 22 евра.
  Мислење од: Riste19, 31 Јануари 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 6. Riste19
  Испрати

  Aliexpress

  Епа оти е над 22 евра затоа бараат. :D
  Мислење од: Riste19, 31 Јануари 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 7. Riste19
 8. Riste19
  Да.
  Мислење од: Riste19, 16 Јануари 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 9. Riste19
 10. Riste19
 11. Riste19
 12. Riste19
 13. Riste19
 14. Riste19
 15. Riste19
 16. Riste19
 17. Riste19
 18. Riste19
 19. Riste19
 20. Riste19
  Испрати

  Aliexpress

  Го пишува на 17TRACK!
  Мислење од: Riste19, 19 Декември 2019 Во форумот: Генерална дискусија