1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Gogzy
 2. Gogzy
 3. Gogzy
 4. Gogzy
 5. Gogzy
 6. Gogzy
  Испрати

  Mikrotik или Ubiquiti

  Фала фала па тебе АП АЦ ХД да ти се врати :)
  Мислење од: Gogzy, 14 Јули 2017 Во форумот: Wi-Fi
 7. Gogzy
 8. Gogzy
 9. Gogzy
 10. Gogzy
 11. Gogzy
 12. Gogzy
 13. Gogzy
 14. Gogzy
 15. Gogzy
 16. Gogzy
 17. Gogzy
 18. Gogzy
 19. Gogzy
 20. Gogzy