1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Neso
 2. Neso
 3. Neso
 4. Neso
 5. Neso
 6. Neso
 7. Neso
 8. Neso
 9. Neso
  Dali nekoj znae kade ima USB 3.0 PCI karticki i eventualno internal 3.5" USB 3.0 Card reader ?
  Тема од: Neso, 8 Јануари 2013, 2 одговори, Во форумот: Oстанато
 10. Neso
 11. Neso
 12. Neso
 13. Neso