1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Dux
 2. Dux
  Тема

  Monitor 22-23"

  Дечки понудете некое мониторче 22-23"
  Тема од: Dux, 19 Август 2018, 1 одговори, Во форумот: Купувам
 3. Dux
 4. Dux
 5. Dux
 6. Dux
 7. Dux
 8. Dux
 9. Dux
  Dali slucajno na nekoj mu se najduva kuleri od Asus GTX 760 ili slicna sto bi odgovarale?
  Тема од: Dux, 22 Август 2017, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 10. Dux
  Понуди во пп pls.
  Тема од: Dux, 1 Август 2017, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 11. Dux
 12. Dux
 13. Dux
  Понудете ако имате за продавање.
  Тема од: Dux, 22 Мај 2017, 0 одговори, Во форумот: Купувам