1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. arjan
 2. arjan
  Тема

  Xp vrz Windows 7

  Znaci mozno li e da se instalira Windows Xp vrz Windows 7 i kako moze?
  Тема од: arjan, 16 Март 2011, 1 одговори, Во форумот: Microsoft Windows
 3. arjan
  Znaci imam edna racka jetion i baram drajver
  Тема од: arjan, 19 Јануари 2011, 12 одговори, Во форумот: Драјвери
 4. arjan
 5. arjan
 6. arjan
  Тема

  sony2

  Може ли со усб рачки да се игра на сони?
  Тема од: arjan, 15 Јануари 2010, 0 одговори, Во форумот: Oстанато
 7. arjan
 8. arjan
 9. arjan
  ako moze da mi kazete kako da go povrzam kulerot ako moze pobrzooooo
  Тема од: arjan, 24 Септември 2008, 23 одговори, Во форумот: Oстанато
 10. arjan
  pravam server na Dedicated Server im davam na drugarite IP ama oni ne mozat da mi go najdat serverot pomos???
  Тема од: arjan, 10 Септември 2008, 2 одговори, Во форумот: Игри
 11. arjan
 12. arjan
 13. arjan
  kako da napravam nov server za canter 1,6
  Тема од: arjan, 12 Јуни 2008, 8 одговори, Во форумот: Игри
 14. arjan
  kako da smenam format na video klip
  Тема од: arjan, 30 Мај 2008, 7 одговори, Во форумот: Видео и аудио продукција
 15. arjan
  kako se pravi Анимиран филм mislam na koj program:D
  Тема од: arjan, 25 Мај 2008, 9 одговори, Во форумот: Дизајн и графика
 16. arjan
 17. arjan
  kako da simnam video klip od youtube
  Тема од: arjan, 29 Април 2008, 13 одговори, Во форумот: Останато
 18. arjan
  napisete nekolku topika za na msn
  Тема од: arjan, 14 Април 2008, 27 одговори, Во форумот: Off-topic теми
 19. arjan
  Znae li nekoj kade moze da se barat tabeli i rezultati od pioneri 94 fudbal, .Pozdrav
  Тема од: arjan, 6 Април 2008, 7 одговори, Во форумот: Off-topic теми
 20. arjan
  kako se skenira kompjuter?? fala od napred.
  Тема од: arjan, 28 Март 2008, 9 одговори, Во форумот: Вируси // Тројанци // Ботови