1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Goce gl
  Испрати

  Ретро хардвер

  Имаш пп од мене поздрав:)
  Мислење од: Goce gl, 3 Декември 2019 Во форумот: Oстанато
 2. Goce gl
 3. Goce gl
 4. Goce gl
 5. Goce gl