1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. 386ka
 2. 386ka
 3. 386ka
  Испрати

  CS 1.6 "собир"

  Брее.. што сте вие. Инаку, пане, кај се губиш!?
  Мислење од: 386ka, 11 Февруари 2014 Во форумот: Off-topic теми
 4. 386ka
  Испрати

  CS 1.6 "собир"

  PW:mixforit6 2 нека влезат, па ќе почнеме со инферно :)
  Мислење од: 386ka, 11 Февруари 2014 Во форумот: Off-topic теми
 5. 386ka
 6. 386ka
  Испрати

  CS 1.6 "собир"

  Да, еден ливна, нека влезе некој :)
  Мислење од: 386ka, 11 Февруари 2014 Во форумот: Off-topic теми
 7. 386ka
 8. 386ka
 9. 386ka
 10. 386ka
 11. 386ka
 12. 386ka
 13. 386ka
  Истото е и за наизменична?
  Мислење од: 386ka, 26 Јануари 2014 Во форумот: Off-topic теми
 14. 386ka
 15. 386ka
  Каде ги гледате овие напојувања!?
  Мислење од: 386ka, 25 Јануари 2014 Во форумот: Oстанато
 16. 386ka
 17. 386ka
 18. 386ka
 19. 386ka
 20. 386ka