1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. MARTIN_MKD
  U Kocani
  Мислење од: MARTIN_MKD, 1 Мај 2009 Во форумот: Off-topic теми
 2. MARTIN_MKD
 3. MARTIN_MKD
 4. MARTIN_MKD
 5. MARTIN_MKD
 6. MARTIN_MKD
 7. MARTIN_MKD
 8. MARTIN_MKD
 9. MARTIN_MKD
 10. MARTIN_MKD
 11. MARTIN_MKD
 12. MARTIN_MKD
 13. MARTIN_MKD
 14. MARTIN_MKD
 15. MARTIN_MKD
 16. MARTIN_MKD
 17. MARTIN_MKD
  Испрати

  Comptia A+

  Препорачајте некоја добра книга за A+
  Мислење од: MARTIN_MKD, 23 Февруари 2009 Во форумот: ИТ Сертификација
 18. MARTIN_MKD
 19. MARTIN_MKD
 20. MARTIN_MKD