1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. StefAngel
 2. StefAngel
 3. StefAngel
  За каква работа не кажа најбитно...
  Мислење од: StefAngel, 15 Февруари 2020 во 20:24 Во форумот: Конфигурации
 4. StefAngel
 5. StefAngel
 6. StefAngel
 7. StefAngel
 8. StefAngel
  Испрати

  Бучење на PC

  Интел пентиум и овој грејач има разлика :)
  Мислење од: StefAngel, 15 Февруари 2020 во 08:41 Во форумот: Игри
 9. StefAngel
 10. StefAngel
  Рајзен 4000 серијата :)
  Мислење од: StefAngel, 14 Февруари 2020 во 20:09 Во форумот: Преносни компјутери и таблети
 11. StefAngel
 12. StefAngel
 13. StefAngel
 14. StefAngel
 15. StefAngel
 16. StefAngel
  Тргување во живо ->https://youtu.be/Rso-qHbckxA
  Нов статус од StefAngel, 12 Февруари 2020 во 18:57
 17. StefAngel
  Епа земи rx 580 и доволно ти е.
  Мислење од: StefAngel, 12 Февруари 2020 во 09:43 Во форумот: Купувам
 18. StefAngel
 19. StefAngel
 20. StefAngel