1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. borcep
  Си подранил со апдејтов.
  Мислење од: borcep, 17 Февруари 2020 во 14:51 Во форумот: Продавам
 2. borcep
 3. borcep
 4. borcep
 5. borcep
 6. borcep
 7. borcep
  Испрати

  Aliexpress

  Во која пошта е ова?
  Мислење од: borcep, 3 Февруари 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 8. borcep
 9. borcep
 10. borcep
  Испрати

  Samsung A50 A50s

  ОТ Грепки, не гребки.
  Мислење од: borcep, 26 Јануари 2020 Во форумот: Купувам
 11. borcep
  Forza?
  Мислење од: borcep, 26 Јануари 2020 Во форумот: Игри
 12. borcep
 13. borcep
 14. borcep
 15. borcep
 16. borcep
 17. borcep
 18. borcep
 19. borcep
 20. borcep