1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Venom46
  Испрати

  Ryzen gen3

  Со среќа да си го користиш :)
  Мислење од: Venom46, 18 Јули 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 2. Venom46
  Тема

  Hello

  Здраво на сите :)
  Тема од: Venom46, 16 Јули 2019, 3 одговори, Во форумот: Добродојдовте!
 3. Venom46
 4. Venom46
 5. Venom46
 6. Venom46
 7. Venom46
 8. Venom46
 9. Venom46
 10. Venom46
 11. Venom46
 12. Venom46
 13. Venom46
 14. Venom46
 15. Venom46
 16. Venom46
 17. Venom46
 18. Venom46
 19. Venom46
 20. Venom46