1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Uber-
  "Кој се разбира знае"[ATTACH][ATTACH]
  Мислење од: Uber-, 16 Февруари 2020 во 15:44 Во форумот: Off-topic теми
 2. Uber-
  Тема

  SSD

  Купувам ссд 120/240гб. Понуди во П.П. со скриншот од хд сент.
  Тема од: Uber-, 6 Февруари 2020, 1 одговори, Во форумот: Купувам
 3. Uber-
 4. Uber-
 5. Uber-
 6. Uber-
 7. Uber-
 8. Uber-
  Bump
  Мислење од: Uber-, 8 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 9. Uber-
 10. Uber-
 11. Uber-
 12. Uber-
 13. Uber-
 14. Uber-
 15. Uber-
 16. Uber-
 17. Uber-
 18. Uber-
 19. Uber-
 20. Uber-