1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. olikomerc
 2. olikomerc
 3. olikomerc
  Ако има WISP Repeater Mode може да си биде како засебен.
  Мислење од: olikomerc, 15 Февруари 2020 во 22:54 Во форумот: Wi-Fi
 4. olikomerc
  Испрати

  Бучење на PC

  А какво напојување има конфигурацијава? Да не бучи и тоа?
  Мислење од: olikomerc, 15 Февруари 2020 во 10:43 Во форумот: Игри
 5. olikomerc
  Може ли точниот модел од меморијата?
  Мислење од: olikomerc, 12 Февруари 2020 во 18:27 Во форумот: Продавам
 6. olikomerc
 7. olikomerc
 8. olikomerc
 9. olikomerc
 10. olikomerc
 11. olikomerc
  Испрати

  Анхоч

  Во заблуда си.
  Мислење од: olikomerc, 24 Јануари 2020 Во форумот: Анхоч
 12. olikomerc
  ^
  Мислење од: olikomerc, 20 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 13. olikomerc
 14. olikomerc
 15. olikomerc
 16. olikomerc
 17. olikomerc
 18. olikomerc
 19. olikomerc
 20. olikomerc