1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. CBB_6
 2. CBB_6
 3. CBB_6
 4. CBB_6
 5. CBB_6
 6. CBB_6
 7. CBB_6
 8. CBB_6
  Испрати

  Ит хорор

  Тој останатиот 1% е КОРОНААА :oh:
  Мислење од: CBB_6, 7 Февруари 2020 Во форумот: Oстанато
 9. CBB_6
 10. CBB_6
 11. CBB_6
  За тебе брат нели само Виндоус 7 :)
  Мислење од: CBB_6, 4 Февруари 2020 Во форумот: Microsoft Windows
 12. CBB_6
 13. CBB_6
 14. CBB_6
 15. CBB_6
 16. CBB_6
 17. CBB_6
 18. CBB_6
 19. CBB_6
 20. CBB_6