1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Arabian
 2. Arabian
  @gOJDO
  Мислење од: Arabian, 16 Февруари 2020 во 12:17 Во форумот: Купувам
 3. Arabian
  @Daniel86
  Мислење од: Arabian, 15 Февруари 2020 во 22:05 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 4. Arabian
 5. Arabian
 6. Arabian
 7. Arabian
 8. Arabian
 9. Arabian
 10. Arabian
 11. Arabian
 12. Arabian
 13. Arabian
 14. Arabian
  Околу 2000-3000 денари
  Мислење од: Arabian, 28 Јануари 2020 Во форумот: Конфигурации
 15. Arabian
 16. Arabian
 17. Arabian
 18. Arabian
 19. Arabian
 20. Arabian