1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. toshex
  Испрати

  Intel vs AMD

  [ATTACH]
  Мислење од: toshex, 17 Февруари 2020 во 20:52 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 2. toshex
 3. toshex
  Поддржува Gigabit или не?
  Мислење од: toshex, 9 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 4. toshex
  BUMP!
  Мислење од: toshex, 9 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 5. toshex
 6. toshex
 7. toshex
 8. toshex
 9. toshex
 10. toshex
 11. toshex
 12. toshex
 13. toshex
  BUMP~
  Мислење од: toshex, 1 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 14. toshex
 15. toshex
 16. toshex
 17. toshex
 18. toshex
 19. toshex
 20. toshex