1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Boldozer
  бамп, ако има некој 1050 до 2000 денари
  Мислење од: Boldozer, 16 Февруари 2020 во 13:42 Во форумот: Купувам
 2. Boldozer
  Купувам 2x32gb ddr4 3200, понуди пп
  Тема од: Boldozer, 12 Февруари 2020 во 18:18, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 3. Boldozer
  продадено клуч
  Мислење од: Boldozer, 11 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 4. Boldozer
 5. Boldozer
  Bump
  Мислење од: Boldozer, 9 Февруари 2020 Во форумот: Купувам
 6. Boldozer
  Philips 196V3L - 1100 Asus Gtx 650 - 1300
  Мислење од: Boldozer, 9 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 7. Boldozer
  Philips 196V3L - 1200 Asus Gtx 650 - 1300
  Мислење од: Boldozer, 7 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 8. Boldozer
 9. Boldozer
  може било кој модели, понуди пп
  Тема од: Boldozer, 5 Февруари 2020, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 10. Boldozer
 11. Boldozer
 12. Boldozer
  Ми треба Hdmi->vga, пишете пп
  Тема од: Boldozer, 25 Јануари 2020, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 13. Boldozer
  bump, понуди пп
  Мислење од: Boldozer, 23 Јануари 2020 Во форумот: Купувам
 14. Boldozer
 15. Boldozer
 16. Boldozer
 17. Boldozer
  Купувам жичани слушалки до кај 2к, понуди пп
  Тема од: Boldozer, 24 Декември 2019, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 18. Boldozer
 19. Boldozer
 20. Boldozer