1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. zipi123
  Испрати

  Aliexpress

  So tocak :)
  Мислење од: zipi123, 13 Февруари 2020 во 20:55 Во форумот: Генерална дискусија
 2. zipi123
  Испрати

  Aliexpress

  Mene denes mi odobrija pratka, nemora itno da stigne ama da ne ispadne i 2/3 meseca .
  Мислење од: zipi123, 13 Февруари 2020 во 20:49 Во форумот: Генерална дискусија
 3. zipi123
 4. zipi123
 5. zipi123
 6. zipi123
 7. zipi123
  Испрати

  Aliexpress

  wow, fala :)
  Мислење од: zipi123, 6 Февруари 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 8. zipi123
 9. zipi123
 10. zipi123
 11. zipi123
 12. zipi123
 13. zipi123
 14. zipi123
  Dali ima nekoj iskustvo so Rioto i njoy napojuvanja?
  Мислење од: zipi123, 3 Февруари 2020 Во форумот: Oстанато
 15. zipi123
 16. zipi123
 17. zipi123
  Испрати

  Aliexpress

  Do doma ne mi gi nosat nikogas pratki, samo livce ostavaat
  Мислење од: zipi123, 1 Февруари 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 18. zipi123
 19. zipi123
 20. zipi123