1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Avid
  Испрати

  Т-Home оптика

  кашла, малку
  Мислење од: Avid, 17 Февруари 2020 во 21:48 Во форумот: Телеком
 2. Avid
 3. Avid
  Нишо не кажувате за Windows THANKS? :D
  Мислење од: Avid, 17 Февруари 2020 во 06:51 Во форумот: Microsoft Windows
 4. Avid
 5. Avid
 6. Avid
 7. Avid
 8. Avid
 9. Avid
  Испрати

  Aliexpress

  Да не им пратиме антивирус...
  Мислење од: Avid, 13 Февруари 2020 во 18:30 Во форумот: Генерална дискусија
 10. Avid
  180Hz touch-sensing xDDDDDDDDD
  Мислење од: Avid, 13 Февруари 2020 во 12:59 Во форумот: Мобилни телефони
 11. Avid
 12. Avid
 13. Avid
 14. Avid
 15. Avid
 16. Avid
 17. Avid
  Испрати

  Aliexpress

  Не
  Мислење од: Avid, 10 Февруари 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 18. Avid
 19. Avid
 20. Avid