1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. krema
 2. krema
 3. krema
 4. krema
  Овој.
  Мислење од: krema, 17 Февруари 2020 во 20:00 Во форумот: Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него
 5. krema
  иПхоне растура, браво. :)
  Мислење од: krema, 17 Февруари 2020 во 19:58 Во форумот: Интернет провајдери
 6. krema
 7. krema
 8. krema
  Испрати

  Tp-Link Deco M4

  Аууу, стварно скапи се, имаш право.
  Мислење од: krema, 14 Февруари 2020 во 20:33 Во форумот: Wi-Fi
 9. krema
  Испрати

  Tp-Link Deco M4

  Мислев за микротик збориш.
  Мислење од: krema, 14 Февруари 2020 во 19:37 Во форумот: Wi-Fi
 10. krema
  Испрати

  Tp-Link Deco M4

  Скапи или не чинат?
  Мислење од: krema, 14 Февруари 2020 во 19:27 Во форумот: Wi-Fi
 11. krema
  Испрати

  Tp-Link Deco M4

  Шу збориш бе, а баш мислев да зимам микротик во скоро време.
  Мислење од: krema, 14 Февруари 2020 во 19:24 Во форумот: Wi-Fi
 12. krema
  Испрати

  Aliexpress

  Не се само ботови, имаат и човечки ресурси.
  Мислење од: krema, 14 Февруари 2020 во 12:34 Во форумот: Генерална дискусија
 13. krema
 14. krema
 15. krema
  @BastaBas Ете к`смет си имал. :)
  Мислење од: krema, 13 Февруари 2020 во 21:15 Во форумот: Електронски цигари
 16. krema
 17. krema
 18. krema
 19. krema
 20. krema
  Испрати

  Aliexpress

  Погрешно си разбрал.
  Мислење од: krema, 13 Февруари 2020 во 18:49 Во форумот: Генерална дискусија