1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. ARMac
 2. ARMac
 3. ARMac
 4. ARMac
  Па има да треба да е усб 3.0. Усб 2 имам јас кабли.
  Мислење од: ARMac, 17 Февруари 2020 во 14:55 Во форумот: Купувам
 5. ARMac
 6. ARMac
 7. ARMac
 8. ARMac
 9. ARMac
 10. ARMac
 11. ARMac
 12. ARMac
 13. ARMac
 14. ARMac
 15. ARMac
 16. ARMac
 17. ARMac
 18. ARMac
 19. ARMac
 20. ARMac