1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. masterficx
  Испрати

  Мртва LAN порта

  Live CD да пробаш ?
  Мислење од: masterficx, 5 ноември 2018 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 2. masterficx
 3. masterficx
  bump
  Мислење од: masterficx, 4 Мај 2018 Во форумот: Продавам
 4. masterficx
  [IMG]
  Мислење од: masterficx, 4 Мај 2018 Во форумот: Продавам
 5. masterficx
 6. masterficx
  [IMG]
  Мислење од: masterficx, 29 Април 2018 Во форумот: Продавам
 7. masterficx
 8. masterficx
 9. masterficx
  7200
  Мислење од: masterficx, 24 Април 2018 Во форумот: Продавам
 10. masterficx
  Bump!
  Мислење од: masterficx, 24 Април 2018 Во форумот: Продавам
 11. masterficx
 12. masterficx
 13. masterficx
 14. masterficx
 15. masterficx
  UP
  Мислење од: masterficx, 20 Април 2018 Во форумот: Продавам
 16. masterficx
  Бумп 7300
  Мислење од: masterficx, 20 Април 2018 Во форумот: Продавам
 17. masterficx
 18. masterficx
 19. masterficx
 20. masterficx
  Бумп!
  Мислење од: masterficx, 18 Април 2018 Во форумот: Продавам