1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Astraion
 2. Astraion
  Продадена. Клуч.
  Мислење од: Astraion, 22 Јануари 2020 во 09:41 Во форумот: Продавам
 3. Astraion
  Накај трети рекоа.. :hay:
  Мислење од: Astraion, 19 Јануари 2020 Во форумот: Конфигурации
 4. Astraion
 5. Astraion
 6. Astraion
  Испрати

  ПЦ глувчиња

  6400
  Мислење од: Astraion, 16 Јануари 2020 Во форумот: Oстанато
 7. Astraion
 8. Astraion
 9. Astraion
  ^
  Мислење од: Astraion, 14 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 10. Astraion
 11. Astraion
  Испрати

  msi click bios 5

  Сега барем знаеш шо ти е дефеко.
  Мислење од: Astraion, 12 Јануари 2020 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 12. Astraion
  Освеж цена: 3000 ден.
  Мислење од: Astraion, 10 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 13. Astraion
 14. Astraion
 15. Astraion
 16. Astraion
 17. Astraion
 18. Astraion
 19. Astraion
  Освеж цена: 3300 ден.
  Мислење од: Astraion, 30 Декември 2019 Во форумот: Продавам
 20. Astraion
  Освеж цена: 3400 ден.
  Мислење од: Astraion, 27 Декември 2019 Во форумот: Продавам