1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. windows8
 2. windows8
 3. windows8
  Preku bios se namestiv
  Мислење од: windows8, 14 Јануари 2020 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 4. windows8
  [ATTACH]
  Мислење од: windows8, 14 Јануари 2020 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 5. windows8
 6. windows8
  Kupeno. Temata moze da se zatvori, vi blagodaram za ponudite
  Мислење од: windows8, 8 Јануари 2020 Во форумот: Купувам
 7. windows8
 8. windows8
 9. windows8
  Пример: [ATTACH]
  Мислење од: windows8, 24 Декември 2019 Во форумот: Игри
 10. windows8
 11. windows8
 12. windows8
 13. windows8
  Ryzen 3 1200
  Мислење од: windows8, 9 Декември 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 14. windows8
  Испрати

  Kupuvam graficka

  HD 4890 1GB Ddr5 sapphire
  Мислење од: windows8, 3 Декември 2019 Во форумот: Купувам
 15. windows8
 16. windows8
  Испрати

  Kupuvam graficka karta

  Hd 5750 1gb ddr5 sapphire
  Мислење од: windows8, 18 ноември 2019 Во форумот: Купувам
 17. windows8
 18. windows8
 19. windows8
 20. windows8