1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. NikacXMKD
  Испрати

  PSU GEMBIRD 550W

  Bump, 1000 денари
  Мислење од: NikacXMKD, 27 Јануари 2020 во 12:13 Во форумот: Продавам
 2. NikacXMKD
  Тема

  PSU GEMBIRD 550W

  1500 денари [ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH]
  Тема од: NikacXMKD, 17 Јануари 2020, 1 одговори, Во форумот: Продавам
 3. NikacXMKD
 4. NikacXMKD
 5. NikacXMKD
 6. NikacXMKD
 7. NikacXMKD
 8. NikacXMKD
 9. NikacXMKD
 10. NikacXMKD
 11. NikacXMKD
 12. NikacXMKD
 13. NikacXMKD
 14. NikacXMKD
 15. NikacXMKD
 16. NikacXMKD
 17. NikacXMKD
  Испрати

  GTX 1060 6GB

  купено, може клуч
  Мислење од: NikacXMKD, 11 Септември 2019 Во форумот: Купувам
 18. NikacXMKD
  Испрати

  GTX 1060 6GB

  Бумп
  Мислење од: NikacXMKD, 9 Септември 2019 Во форумот: Купувам
 19. NikacXMKD
 20. NikacXMKD
  Испрати

  GTX 1060 6GB

  ќе нема траги од кал на неа
  Мислење од: NikacXMKD, 31 Август 2019 Во форумот: Купувам