1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Stane
  Испрати

  Online judge

  Епа затоа решавајте си на www.z-trening.com :)
  Мислење од: Stane, 14 Јуни 2010 Во форумот: Останати
 2. Stane
  Испрати

  Online judge

  А да пробаш да ставиш: int main() { return 0; }
  Мислење од: Stane, 14 Јуни 2010 Во форумот: Останати
 3. Stane
 4. Stane
 5. Stane
 6. Stane
 7. Stane
  Испрати

  Google Logos

  [IMG]
  Мислење од: Stane, 5 Јуни 2010 Во форумот: Генерална дискусија
 8. Stane
 9. Stane
  Испрати

  pomos zadaca

  Тешко дека некој од тука ќе ти помогне :)
  Мислење од: Stane, 26 Мај 2010 Во форумот: C // C++
 10. Stane
 11. Stane
 12. Stane
 13. Stane
 14. Stane
 15. Stane
  хехе, стара финта брат :)
  Мислење од: Stane, 24 Април 2010 Во форумот: Off-topic теми
 16. Stane
 17. Stane
 18. Stane
 19. Stane
 20. Stane