1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Foldalot
 2. Foldalot
 3. Foldalot
 4. Foldalot
 5. Foldalot
 6. Foldalot
 7. Foldalot
 8. Foldalot
 9. Foldalot
 10. Foldalot
 11. Foldalot
 12. Foldalot
 13. Foldalot
 14. Foldalot
  Испрати

  CPU Rendering Benchmark

  Ryzen r5 2600 @3.9Ghz и 2933Mhz RAM = 2804 Cinebench r20
  Мислење од: Foldalot, 8 Март 2019 Во форумот: Overclock & Modding
 15. Foldalot
 16. Foldalot
 17. Foldalot
 18. Foldalot
 19. Foldalot
 20. Foldalot
  Испрати

  Intel vs AMD

  ^This
  Мислење од: Foldalot, 20 Јануари 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија