1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Fiasco
  Испрати

  Perl програмер

  BUMP
  Мислење од: Fiasco, 28 Мај 2013 Во форумот: Вработување
 2. Fiasco
 3. Fiasco
 4. Fiasco
 5. Fiasco
 6. Fiasco
 7. Fiasco
 8. Fiasco
  Испрати

  BET 365

  Пушти линк до законот.
  Мислење од: Fiasco, 26 Февруари 2013 Во форумот: Е-Бизнис
 9. Fiasco
 10. Fiasco
 11. Fiasco
  Испрати

  Загатка

  Во пустина отишле по вода. o_O
  Мислење од: Fiasco, 14 Февруари 2013 Во форумот: Off-topic теми
 12. Fiasco
 13. Fiasco
 14. Fiasco
 15. Fiasco
  Visual Basic
  Мислење од: Fiasco, 8 Јануари 2013 Во форумот: Останати
 16. Fiasco
  Чиста работа.
  Мислење од: Fiasco, 25 Декември 2012 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 17. Fiasco
 18. Fiasco
  Испрати

  dobar film ili serija

  Breaking Bad
  Мислење од: Fiasco, 24 Декември 2012 Во форумот: Off-topic теми
 19. Fiasco
  Испрати

  BET 365

  Како мислиш? Ти даваат 200 евра онака од небо?
  Мислење од: Fiasco, 14 Декември 2012 Во форумот: Е-Бизнис
 20. Fiasco