1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. bruno_duke
 2. bruno_duke
 3. bruno_duke
 4. bruno_duke
 5. bruno_duke
 6. bruno_duke
 7. bruno_duke
 8. bruno_duke
 9. bruno_duke
  Quake 2 :) legenda
  Мислење од: bruno_duke, 13 ноември 2010 Во форумот: Игри
 10. bruno_duke
 11. bruno_duke
 12. bruno_duke
 13. bruno_duke
 14. bruno_duke
 15. bruno_duke
 16. bruno_duke
 17. bruno_duke
 18. bruno_duke
  Apple AirPort vidi, moze ke te bendisa
  Мислење од: bruno_duke, 9 ноември 2010 Во форумот: Wi-Fi
 19. bruno_duke
  Ako moze nekoj da mi preporaca nekoja kniga za voip??
  Тема од: bruno_duke, 9 ноември 2010, 2 одговори, Во форумот: VoIP
 20. bruno_duke