1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. imperial
 2. imperial
 3. imperial
 4. imperial
 5. imperial
 6. imperial
 7. imperial
 8. imperial
 9. imperial
 10. imperial
 11. imperial
 12. imperial
 13. imperial
 14. imperial
 15. imperial
 16. imperial
  Испрати

  Intel vs AMD

  од каде наоѓате 3900x?
  Мислење од: imperial, 13 Септември 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 17. imperial
 18. imperial
 19. imperial
 20. imperial