1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. BuuGz
 2. BuuGz
 3. BuuGz
 4. BuuGz
 5. BuuGz
  Испрати

  Проценка PS3 Slim

  BUMP 8500.... :D
  Мислење од: BuuGz, 1 Февруари 2018 Во форумот: Продавам
 6. BuuGz
 7. BuuGz
 8. BuuGz
  Испрати

  Микрофон

  Фала многу друже. голем поздрав :)
  Мислење од: BuuGz, 16 oктомври 2017 Во форумот: Видео и аудио продукција
 9. BuuGz
 10. BuuGz
 11. BuuGz
 12. BuuGz
 13. BuuGz
 14. BuuGz
 15. BuuGz
 16. BuuGz
  Испрати

  Optical mark reader

  Фала многу . :)
  Мислење од: BuuGz, 3 Февруари 2017 Во форумот: Електроника - гаџети, електронски компоненти
 17. BuuGz
 18. BuuGz
 19. BuuGz
 20. BuuGz