1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. stefan_off
 2. stefan_off
 3. stefan_off
 4. stefan_off
 5. stefan_off
 6. stefan_off
 7. stefan_off
 8. stefan_off
 9. stefan_off
 10. stefan_off
 11. stefan_off
 12. stefan_off
 13. stefan_off
 14. stefan_off
 15. stefan_off
  Тема

  PCI-E 16X RISER

  Купувам рајзери, требат ми 3-4 парчиња.
  Тема од: stefan_off, 23 Декември 2017, 3 одговори, Во форумот: Купувам
 16. stefan_off
 17. stefan_off
 18. stefan_off
 19. stefan_off
 20. stefan_off