1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. elrusius
  Испрати

  Soundtracks in Games

  Не само саундтрек, самата игра е предобра!
  Мислење од: elrusius, 23 Јули 2019 Во форумот: Игри
 2. elrusius
 3. elrusius
 4. elrusius
 5. elrusius
 6. elrusius
  Survarium, Doom, Wolfenstein II: the new colossus...
  Мислење од: elrusius, 6 Февруари 2019 Во форумот: Игри
 7. elrusius
 8. elrusius
  Испрати

  Мојот десктоп

  Овде имаш интересни.
  Мислење од: elrusius, 4 Февруари 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 9. elrusius
 10. elrusius
 11. elrusius
 12. elrusius
 13. elrusius
  Испрати

  Мојот десктоп

  [ATTACH]
  Мислење од: elrusius, 30 Јануари 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 14. elrusius
 15. elrusius
 16. elrusius
 17. elrusius
 18. elrusius
 19. elrusius
 20. elrusius