1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. direktor.e
 2. direktor.e
  Pioneer spored moeto iskustvo se najdobri...
  Мислење од: direktor.e, 6 Август 2007 Во форумот: Oстанато
 3. direktor.e
  Испрати

  Bring it on D

  We all make our own choices...
  Мислење од: direktor.e, 5 Август 2007 Во форумот: Боречки клуб
 4. direktor.e
 5. direktor.e
 6. direktor.e
 7. direktor.e
  Taka e, reprizi se. Prodolzuvame vo Septemvri
  Мислење од: direktor.e, 4 Август 2007 Во форумот: Останато
 8. direktor.e
 9. direktor.e
 10. direktor.e
 11. direktor.e
 12. direktor.e
 13. direktor.e
 14. direktor.e
 15. direktor.e
 16. direktor.e
 17. direktor.e
  Izvini ako te navredi toa.
  Мислење од: direktor.e, 30 Јули 2007 Во форумот: Останато
 18. direktor.e
 19. direktor.e
  Sefe, toa sto poveketo go baraat toa go ima na dvd-to.
  Мислење од: direktor.e, 29 Јули 2007 Во форумот: Останато
 20. direktor.e
  Испрати

  WCG 2007 UPDATED!!!

  Sega moze, na taa mail adresa treba. Pozdrav
  Мислење од: direktor.e, 29 Јули 2007 Во форумот: E-спорт