1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Goran995
 2. Goran995
 3. Goran995
 4. Goran995
 5. Goran995
 6. Goran995
 7. Goran995
 8. Goran995
 9. Goran995
 10. Goran995
 11. Goran995
 12. Goran995
 13. Goran995
 14. Goran995
 15. Goran995
  Не е итно, на Али го има Kingston-от за 1500...
  Мислење од: Goran995, 16 Јануари 2020 во 18:06 Во форумот: Oстанато
 16. Goran995
 17. Goran995
  Кире е во 2023 со цениве :D
  Мислење од: Goran995, 16 Јануари 2020 во 10:39 Во форумот: Конфигурации
 18. Goran995
 19. Goran995
 20. Goran995