1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Boco1987
  НЕ Е МЕХАНИЧКА ТАСТАТУРАТА
  Мислење од: Boco1987, 19 Јануари 2020 во 13:40 Во форумот: Oстанато
 2. Boco1987
  Не е механичка тастатура оваа.
  Мислење од: Boco1987, 19 Јануари 2020 во 12:35 Во форумот: Oстанато
 3. Boco1987
  Испрати

  Ps4 controller за PC

  FAKE се тие на e-bay за 25$
  Мислење од: Boco1987, 3 Јануари 2020 Во форумот: PC
 4. Boco1987
 5. Boco1987
  Испрати

  CS GO

  За читери увек плачат тие што не знаат да играат.
  Мислење од: Boco1987, 24 Декември 2019 Во форумот: Игри
 6. Boco1987
 7. Boco1987
 8. Boco1987
 9. Boco1987
  Не
  Мислење од: Boco1987, 28 ноември 2019 Во форумот: Конзоли
 10. Boco1987
  Ќе си пробаш ти, тебе како ти лежат.
  Мислење од: Boco1987, 25 ноември 2019 Во форумот: Oстанато
 11. Boco1987
 12. Boco1987
 13. Boco1987
 14. Boco1987
 15. Boco1987
 16. Boco1987
  И кај мене се деси
  Мислење од: Boco1987, 11 ноември 2019 Во форумот: Microsoft Windows
 17. Boco1987
 18. Boco1987
 19. Boco1987
 20. Boco1987
  Не
  Мислење од: Boco1987, 7 Септември 2019 Во форумот: LAN // WAN // MAN // PAN // CAN