1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. damil
 2. damil
 3. damil
  Ебем ли га, знам дека ќе ти вратат накај 20%.
  Мислење од: damil, 16 Јануари 2020 во 11:53 Во форумот: Купувам
 4. damil
  Се враќа 19%
  Мислење од: damil, 16 Јануари 2020 во 11:15 Во форумот: Купувам
 5. damil
 6. damil
 7. damil
 8. damil
  Neptun, samsung garancija.
  Мислење од: damil, 15 Јануари 2020 во 22:23 Во форумот: Мобилни телефони
 9. damil
 10. damil
 11. damil
 12. damil
 13. damil
 14. damil
 15. damil
 16. damil
 17. damil
 18. damil
  А дијагонала на екран?
  Мислење од: damil, 5 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 19. damil
 20. damil