1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. itstheigyg
 2. itstheigyg
  Испрати

  ATX konektor

  Терај слободно со напојувањето, супер ќе е.
  Мислење од: itstheigyg, 14 Декември 2019 во 19:13 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 3. itstheigyg
 4. itstheigyg
  Испрати

  ATX konektor

  Тоа е 24 :D https://c1.neweggimages.com/BizIntell/category/58/buy/image02.jpg
  Мислење од: itstheigyg, 14 Декември 2019 во 17:53 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 5. itstheigyg
  Испрати

  ATX konektor

  Cooler Master MasterWatt Lite 400W Пиши каква графичка имаш
  Мислење од: itstheigyg, 14 Декември 2019 во 16:36 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 6. itstheigyg
 7. itstheigyg
 8. itstheigyg
 9. itstheigyg
 10. itstheigyg
 11. itstheigyg
  Испрати

  Мојот десктоп

  https://archive-media-1.nyafuu.org/wg/image/1557/05/1557058212170.jpg
  Мислење од: itstheigyg, 13 Декември 2019 во 18:57 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 12. itstheigyg
 13. itstheigyg
 14. itstheigyg
 15. itstheigyg
 16. itstheigyg
 17. itstheigyg
 18. itstheigyg
 19. itstheigyg
  Неотел најверојатно, имаат топ понуда
  Мислење од: itstheigyg, 11 Декември 2019 во 21:35 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 20. itstheigyg