1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Ragnar
 2. Ragnar
 3. Ragnar
  Испрати

  XboX Series X

  И PS5 (барем на leaked photos) изгледа чудно, ама ова е грдо. [IMG]
  Мислење од: Ragnar, 13 Декември 2019 во 13:02 Во форумот: Конзоли
 4. Ragnar
 5. Ragnar
 6. Ragnar
 7. Ragnar
 8. Ragnar
  Simplicity
  Мислење од: Ragnar, 7 Декември 2019 Во форумот: Мобилни телефони
 9. Ragnar
 10. Ragnar
  God of War. Навистина била добра :-)
  Мислење од: Ragnar, 4 Декември 2019 Во форумот: Игри
 11. Ragnar
 12. Ragnar
 13. Ragnar
  За ТВ, точно. Тоа ми беше зборот.
  Мислење од: Ragnar, 29 ноември 2019 Во форумот: Игри
 14. Ragnar
 15. Ragnar
 16. Ragnar
 17. Ragnar
 18. Ragnar
 19. Ragnar
 20. Ragnar