1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Fredy
  Уште малку поскапа матична најди и таман ќе е ;)
  Мислење од: Fredy, 13 Декември 2019 во 15:48 Во форумот: Конфигурации
 2. Fredy
 3. Fredy
 4. Fredy
  Испрати

  Intel vs AMD

  Ја реков дека се забегува.
  Мислење од: Fredy, 24 ноември 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 5. Fredy
 6. Fredy
 7. Fredy
 8. Fredy
  Овој HDD 1TB WesternDigital
  Мислење од: Fredy, 4 ноември 2019 Во форумот: Oстанато
 9. Fredy
 10. Fredy
 11. Fredy
 12. Fredy
 13. Fredy
 14. Fredy
 15. Fredy
 16. Fredy
 17. Fredy
 18. Fredy
 19. Fredy
 20. Fredy