1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Neso
 2. Neso
  Испрати

  Intel vs AMD

  Ryzen 3700x 4.4GHz allcore results : Amd
  Мислење од: Neso, 9 ноември 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 3. Neso
 4. Neso
 5. Neso
 6. Neso
 7. Neso
 8. Neso
 9. Neso
 10. Neso
 11. Neso
 12. Neso
 13. Neso
 14. Neso
 15. Neso
 16. Neso
 17. Neso
 18. Neso
 19. Neso
 20. Neso
  Испрати

  Iphone 6

  @xenon Odlicno kazano ! Vo pet sest reda dolovena nasata deneshnica od site aspekti :)
  Мислење од: Neso, 10 Септември 2014 Во форумот: Мобилни телефони