1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. skopje_mkd
 2. skopje_mkd
 3. skopje_mkd
 4. skopje_mkd
  bump инфо 070 236 808
  Мислење од: skopje_mkd, 3 Декември 2019 Во форумот: Продавам
 5. skopje_mkd
 6. skopje_mkd
  black friday !! 25000 !!! инфо 070 236 808
  Мислење од: skopje_mkd, 29 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 7. skopje_mkd
 8. skopje_mkd
 9. skopje_mkd
  нова цена 28500 !!
  Мислење од: skopje_mkd, 21 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 10. skopje_mkd
 11. skopje_mkd
 12. skopje_mkd
  не разбирам ама пишува АC адаптер
  Мислење од: skopje_mkd, 19 ноември 2019 Во форумот: Купувам
 13. skopje_mkd
  даниел ако ставам 12V 5A може ?!
  Мислење од: skopje_mkd, 19 ноември 2019 Во форумот: Купувам
 14. skopje_mkd
 15. skopje_mkd
 16. skopje_mkd
 17. skopje_mkd
 18. skopje_mkd
 19. skopje_mkd
 20. skopje_mkd