1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Dimitar77
  Со здравје да си го користиш, супер избор.
  Мислење од: Dimitar77, 10 Декември 2019 во 16:15 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 2. Dimitar77
  Нова цена 19.000.
  Мислење од: Dimitar77, 8 Декември 2019 во 11:40 Во форумот: Продавам
 3. Dimitar77
  Нова цена 15.000 со 16гб рам и ново куќиште.
  Мислење од: Dimitar77, 6 Декември 2019 во 23:13 Во форумот: Продавам
 4. Dimitar77
 5. Dimitar77
 6. Dimitar77
 7. Dimitar77
  Нова цена 14.000. Димитар: 075/400-518
  Мислење од: Dimitar77, 3 Декември 2019 Во форумот: Продавам
 8. Dimitar77
 9. Dimitar77
  Нова цена 14.500.
  Мислење од: Dimitar77, 29 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 10. Dimitar77
 11. Dimitar77
 12. Dimitar77
 13. Dimitar77
 14. Dimitar77
  Слична е цената со 20%.
  Мислење од: Dimitar77, 26 ноември 2019 Во форумот: Oстанато
 15. Dimitar77
 16. Dimitar77
  Да речеме до 100$.
  Мислење од: Dimitar77, 26 ноември 2019 Во форумот: Oстанато
 17. Dimitar77
 18. Dimitar77
  Резервирана.
  Мислење од: Dimitar77, 25 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 19. Dimitar77
 20. Dimitar77
  Ако ти стигна како си задоволен?
  Мислење од: Dimitar77, 21 ноември 2019 Во форумот: Oстанато