1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. stormce
 2. stormce
 3. stormce
  RBxxxxxxxxxSG
  Мислење од: stormce, 3 Декември 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 4. stormce
 5. stormce
 6. stormce
 7. stormce
 8. stormce
  Испрати

  Windows 10 home vs pro

  Мислење од: stormce, 21 oктомври 2019 Во форумот: Microsoft Windows
 9. stormce
 10. stormce
 11. stormce
 12. stormce
 13. stormce
 14. stormce
 15. stormce
 16. stormce
 17. stormce
 18. stormce
 19. stormce
 20. stormce