1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Skorp
 2. Skorp
 3. Skorp
 4. Skorp
 5. Skorp
 6. Skorp
 7. Skorp
 8. Skorp
 9. Skorp
 10. Skorp
 11. Skorp
  [IMG]
  Мислење од: Skorp, 1 oктомври 2019 Во форумот: Мобилни телефони
 12. Skorp
  Испрати

  Т-Home оптика

  Ете го, 1 тера си е лимитот.
  Мислење од: Skorp, 30 Септември 2019 Во форумот: Телеком
 13. Skorp
  Испрати

  Т-Home оптика

  Не беше лимитот 1 терабајт?
  Мислење од: Skorp, 30 Септември 2019 Во форумот: Телеком
 14. Skorp
 15. Skorp
  [MEDIA]
  Мислење од: Skorp, 23 Септември 2019 Во форумот: Мобилни телефони
 16. Skorp
  [MEDIA]
  Мислење од: Skorp, 10 Септември 2019 Во форумот: Мобилни телефони
 17. Skorp
 18. Skorp
 19. Skorp
 20. Skorp