1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. * ILE *
 2. * ILE *
 3. * ILE *
 4. * ILE *
 5. * ILE *
 6. * ILE *
 7. * ILE *
 8. * ILE *
 9. * ILE *
 10. * ILE *
  Испрати

  Мојот десктоп

  Еве од 8.1 нешто кај мене :D[ATTACH]
  Мислење од: * ILE *, 27 Декември 2013 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 11. * ILE *
  [ATTACH][ATTACH] Iphone 3GS ios 5.1.1
  Мислење од: * ILE *, 16 ноември 2012 Во форумот: Мобилни телефони
 12. * ILE *
 13. * ILE *
 14. * ILE *
 15. * ILE *
 16. * ILE *
 17. * ILE *
  Пополнето :)
  Мислење од: * ILE *, 23 Мај 2012 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 18. * ILE *
 19. * ILE *
 20. * ILE *