1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. da900
 2. da900
  Испрати

  Windows 10 home vs pro

  За Windows 10 добри алатки се и овие: O&O ShutUp10 O&O AppBuster
  Мислење од: da900, 22 oктомври 2019 Во форумот: Microsoft Windows
 3. da900
 4. da900
 5. da900
 6. da900
 7. da900
 8. da900
  Испрати

  Mail.com

  Овде има споредбена табела: www.mail.com/premiumlogin/
  Мислење од: da900, 15 oктомври 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 9. da900
 10. da900
 11. da900
 12. da900
 13. da900
 14. da900
 15. da900
 16. da900
 17. da900
 18. da900
 19. da900
 20. da900