1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. kirems
 2. kirems
 3. kirems
 4. kirems
 5. kirems
  Испрати

  Прашање за PSU

  За малку и ќе ми го даеја, хахахах
  Мислење од: kirems, 12 ноември 2019 Во форумот: Конфигурации
 6. kirems
 7. kirems
  Испрати

  Прашање за PSU

  Точно е ова или некој лапсус во цената?
  Мислење од: kirems, 12 ноември 2019 Во форумот: Конфигурации
 8. kirems
 9. kirems
  Rofl
  Мислење од: kirems, 17 Август 2019 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 10. kirems
 11. kirems
 12. kirems
 13. kirems
 14. kirems
 15. kirems
 16. kirems
 17. kirems
 18. kirems
 19. kirems
 20. kirems